Véčův zážitníček

          osobní fotogalerie Jiřího Večerka Není důležité, jestli je zážitek příjemný nebo nepříjemný. Hlavně musí být silný, abychom si ho navždy pamatovali.
 

Úvodní stránka  /  Pár slov o mně


PÁR SLOV O MNĚ


Co napsat...

Jmenuji se Jiří Večerek, ale kamarádi mi říkají Véča. Na svět jsem vykouknul ještě v minulém století a vlastně i za minulého režimu v roce 1981. Krátké, avšak pěkné dětství a 17 let studií jsem strávil v Ostravě, kde jsem se také narodil.
Poté jsem se vrhl rovnýma nohama do pracovního procesu na opačném pólu republiky, v Brně. Přestože pracuji v softwarové firmě, nečekejte žádného asociála ani člověka závislého na Internetu. Počítač používám jen ke své práci a malým dílem času i ke svým koníčkům.
Teď by se asi hodilo napsat, co mě baví kromě focení, cestování a sbírání zážitků. Rád se potuluju přírodou, takže se snažím trávit volný čas při rozličných outdoorových aktivitách jako jsou turistika, jízda na inline bruslích, slackline, jízda na MTB, jízda na terénní koloběžce, geocaching, atd. Přestože jsem v životě nelyžoval a zimu trávil spíše pěší turistikou, zkusil jsem i tuto zimní kratochvíli a musím říct, že mě to hodně chytlo. Po úspěšném absolvování a přežití horoškoly jsem získal možnost potkat zajímavé lidi a dostat se k lezení na skalách. Když si potřebuju vyčistit hlavu nebo srovnat myšlenky, jdu si s chutí zaběhat nebo zajezdit na longboardu. V žádné ze zmíněných aktivit nejsem profesionál, spíše nadšený hobík, který to dělá jen pro radost z pohybu.
Již nějakou dobu se věnuju i indoorovým aktivitám, kam se dá bezesporu zařadit squash, lezení na umělé stěně a badminton. Když je venku škaredé počasí, rád si zajdu posedět do kavárny, shlédnout nějakou zajímavou výstavu, poslechnout cestovatelskou přednášku, podívat se na dobrý film do kina či na komedii do divadla.
Bohužel zatím nemám žádnou vhodnou fotografii své osoby, kterou bych se mohl prezentovat, jelikož se pokaždé nacházím za fotoaparátem. Takže si mě budete muset představit pouze na základě stručného slovního popisu: jsem vysoký, hubený, světlé pleti, s dlouhými vlasy, třídenním strništěm na tváři a velikostí nohy 48. Co se dále mé tělesné schránky týká, mám pár nedostatků a handicapů. Chybí mi slepé střevo, všechny osmičky a jsem levák.

fotografické motto: Jak se mi něco nelíbí, tak já to prostě nedovedu vyfotit.